TRANSPORT VOSITALARINI
Avtosug'urta sizning mulkiy manfaatlaringizni himoya qiladi, transport vositasiga shikast yetkazilganda yoki tiklab bo’lmaydigan holatga kelganda katta miqdordagi moliyaviy yo'qotishlaridan himoya qilish imkonini beradi.
KASKO100 NIMA?
Ushbu sug’urta turi transport vositasini baxtsiz hodisalar, jonivorlar va odamlarning (uchinchi shaxslar) harakatlari, tabiiy ofatlar, shuningdek o'g'irlik va boshqa sabablar natijasida yuzaga kelgan turli xil zararlardan ixtiyoriy ravishda sug'urta qiymatining 100% miqdorida sug'urtalash imkoniyatini beradi. Bundan tashqari KASKO polisiga transport vositasidan foydalanish natijasida yuzaga kelishi mumkin baxtsiz hosilardan sug’urtalashni ham qo’shish mumkin.
"ASKO-VOSTOK" sug'urta kompaniyasi sizga KASKO100 sug'urta mahsulotini taqdim etadi. Siz polisni maksimal sug'urta qoplamasi bilan franshizasiz rasmiylashtira olasiz yoki transport vositasini o'g'irlash va to'liq yo'qotish holatida uni qayta tiklash imkoniyatisiz sug'urta qilishni tanlashingiz mumkin.
KASKO100 POLISIGA QUYIDAGI XATARLAR KIRITILADI
- Avtoulovning o'g'irlanishi, buzilishi yoki to'liq yo'qolishidan sug'urta himoyasi;
- Avtomobillarning qo'shimcha jihozlarini sug'urtalash;
- Fuqarolik javobgarligini ixtiyoriy sug'urta qilish;
- Haydovchi va yo'lovchilarni baxtsiz hodisalardan sug'urtalash;
RASMIY DILERDA TA'MIRLASH
Yoshidan qat'i nazar, barcha avtomobillarni, ta’mirlash uchun rasmiy dilerga yuboramiz.
FRANSHIZA
Sug’urta to’lovining mijoz o’zi tolaydigan qismi. Franshiza miqdori shartnoma shartlari bilan belgilanadi.
- Franshiza miqdori qanchalik katta bo'lsa, bizning xizmatlarimiz uchun shuncha kam haq to'laysiz;
NIMA UCHUN POLISNI AYNAN BIZDA RASMIYLASHTIRISHINGIZ KERAK?
Kompaniyamiz transport vositalarini sug’urtalash bo’yicha katta tajribaga ega, shuningdek butun O'zbekiston Respublikasi bo'ylab filiallarimiz mavjud va ko’plab servis markazlari bilan hamkorlik qilamiz. Avtomobillarni "ASKO-VOSTOK" sug'urta kompaniyasida sug'urtalash bir qator afzalliklarga ega:
- Sug'urta hodisasi yuz berganda, biz minimal hujjatlar to'plamini so'raymiz.
- Biz sug'urta hodisasi natijasida yuzaga kelgan zararni qoplashni o'z vaqtida (qisqa muddatda) ta'minlaymiz va shu bilan birga xizmat ko'rsatish markazlarida hamkorlarimiz tomonidan belgilangan muddatlarga rioya qilinishini nazorat qilamiz.
- Agar mashina xizmat ko'rsatish markazida 30 kundan ortiq vaqt davomida ta'mirlansa, biz sizning KASKO polisingizni uzaytiramiz (kechikish uchun bepul).
- Agar baxtsiz hodisaning aybdori aniqlansa (va u siz bo’lmasangiz), unda franshiza qo'llanilmaydi.
Avtomobilingizni sug'urtalash bilan bir qatorda, haydovchi va yo'lovchilarning sog'lig'iga g'amxo'rlik qilishni tavsiya etamiz. Baxtsiz hodisa sodir bo'lgan taqdirda, avariya natijasida yetkazilgan jarohatlarni davolash xarajatlarining bir qismini qoplashga imkon beradi.
Ham transport vositasini, ham haydovchi va yo'lovchilarning sog'lig'ini himoya qilishni xohlaysizmi? Unda biz sizga avtomobildan foydalanish natijasida kelib chiqadigan xatarlarni sug'urtalashga imkon beruvchi turli xil sug'urta dasturlarini taklif etamiz. Bir vaqtning o'zida bir yoki bir nechta turdagi dasturlardan foydalanishingiz mumkin.
POLISNING TAXMINIY QIYMATI
MODEL TS: | Sug'urta miqdori TS: | Muddati: | FRANCHISE: | SUG'URTA MAZMUNI: |
---|---|---|---|---|
MALIBU 2 TURBO | 286 000 000,00 sum | 1 yil | 2,0% | 4 290 000 ,00 sum 1,5% |
TRACKER LTZ | 190 000 000,00 sum | 6 oy | 5,0% | 760 000 ,00 sum 0,8% |
TOYOTA PRADO | 420 000 000,00 sum | 3 oy | 0,0% | 3 150 000 ,00 sum 3,0% |
FOYDALANISH XIZMATI
Yo'qotish uchun hujjatlarni topshirish uchun sug'urta kompaniyasining ofisiga kelish uchun vaqt sarflashingiz shart emas. Yo'qotish to'g'risida shikoyat qilganda, aloqa markazi sizga darhol xizmat ko'rsatish markazini (STOA) taklif qiladi, bu erda ta'mirlash uchun ma'lumot olishingiz mumkin.

КОМПЛЕКСНОЕ АВТОСТРАХОВАНИЕ
Автострахование позволяет отстоять свои имущественные интересы и защитить себя от больших денежных потерь в связи с порчей (повреждением) или же утратой транспортного средства (ТС).
ЧТО ТАКОЕ KASKO100?
Представляет собой страхование ТС на 100% от страховой стоимости на добровольной основе от различных повреждений вследствие аварий, действий животных и людей (третьих лиц), стихийных бедствий, а также от угона и др. Кроме того, в полис КАСКО можно включить и страховку от несчастных случаев, которые может повлечь за собой использование ТС.
Страховая компания «ASKO-VOSTOK» предлагает Вам страховой продукт KASKO100. Можно оформить полис без франшизы с максимальным страховым покрытием, а можно выбрать страхование автомобиля на случай угона и полной гибели ТС без возможности его восстановления.
В КАСКО100 ВКЛЮЧАЮТСЯ СЛЕДУЮЩИЕ РИСКИ
- Страховая защита от угона, повреждений или полной гибели автомобиля;
- Страхование дополнительного оборудования автомобиля;
- Добровольное страхование гражданской ответственности;
- Страхование водителя и пассажиров от несчастного случая;
РЕМОНТ У ОФИЦИАЛЬНОГО ДИЛЕРА
Все автомобили, вне зависимости от возраста, мы направляем на ремонт к официальному дилеру.
ФРАНШИЗА
Часть страхового возмещения, которую возмещает клиент самостоятельно. Размер франшизы устанавливается условиями договора при его заключении.
- Чем больше размер франшизы, тем меньше Вы платите за наши услуги;
ПОЧЕМУ ВЫ ДОЛЖНЫ ОФОРМИТЬ ПОЛИС У НАС?
Благодаря огромному опыту и парку застрахованных ТС, широкой географии присутствия по всей Республики Узбекистан и большому количеству партнеров СЕРВИСНЫХ ЦЕНТРОВ (СТОА), страхование автомобиля в страховой компании «ASKO-VOSTOK» имеет целый ряд преимуществ:
- При наступлении страхового случая мы запрашиваем минимальный набор документов.
- Обеспечиваем возмещение убытков, которые возникли вследствие страхового случая, в установленные сроки (короткие) и при этом следим за соблюдением сроков нашими партнерами в сервисах и СТО.
- Если на СТО автомобиль ремонтируют более 30 дней, то мы продлеваем ваш полис КАСКО (безвозмездно, на время задержки).
- Если виновник ДТП установлен (и это не вы), то франшиза не применяется.
При оформлении страховки на автомобиль мы рекомендуем вам позаботиться о здоровье водителя и пассажиров. Это позволит в случае ДТП покрыть часть расходов на лечение травм, полученных при аварии.
Хотите обезопасить как транспортное средство, так и здоровье водителя и пассажиров? Тогда мы предлагаем вам различные программы страхования, которые позволяют застраховать риски, возникающие при эксплуатации автомобиля. Вы можете воспользоваться одним или же сразу несколькими видами программ.
ПРИМЕРНАЯ СТОИМОСТЬ ПОЛИСА
МОДЕЛЬ ТС: | СТРАХОВАЯ СУММА ТС: | ПЕРИОД: | ФРАНШИЗА: | СТРАХОВАЯ ПРЕМИЯ: |
---|---|---|---|---|
MALIBU 2 TURBO | 286 000 000,00 сум | 1 год | 2,0% | 4 290 000 ,00 сум 1,5% |
TRACKER LTZ | 190 000 000,00 сум | 6 месяцев | 5,0% | 760 000 ,00 сум 0,8% |
TOYOTA PRADO | 420 000 000,00 сум | 3 месяца | 0,0% | 3 150 000 ,00 сум 3,0% |
ОПЕРАТИВНЫЙ СЕРВИС
Вам не надо тратить время на приезд в офис Страховой Компании для подачи документов по убытку. При заявлении убытка, контакт-центр сразу предложит Вам СЕРВИСНЫЙ ЦЕНТР (СТОА), куда можно получить направление на ремонт.